Komunikat Rady Uczelni

Rada Uczelni w związku z posiedzeniem w dniu 1 marca 2024 r., mając na uwadze najwyższe standardy demokracji i przejrzystości wyborów na Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, a także biorąc pod uwagę fakt, iż, z wyjątkiem Jego Magnificencji Rektora prof. Alojzego Z. Nowaka, żadna osoba uprawniona nie wystąpiła do Rady Uczelni o wskazanie jako kandydata w ww. wyborach, zaprasza wszystkie osoby posiadające stosowne uprawnienia i rozważające kandydowanie o przesłanie swojego zgłoszenia zawierającego dane kontaktowe oraz jednostronicowy biogram wraz z uzasadnieniem chęci startu. Zgłoszenie należy przesłać na adres radauczelni@uw.edu.pl do dnia 5 marca 2024 r. do godz. 15.30. Rada Uczelni na posiedzeniu w dniu 7 marca 2024 r. w godzinach 17.00 – 19.00 zaprosi wybrane osoby do przedstawiania swoich kandydatur w formie wideokonferencji*.

* Rada zastrzega sobie prawo zaproszenia do udziału ww. spotkaniu wybranych kandydatów, o zaproszeniu kandydaci zostaną poinformowani drogą mailową.